MoshiMoshi.sk

O moshimoshi

Sme to, čo jeme a veríme, že jedlo je liek. Preto je naša kuchyňa našou lekárňou.

Milujeme dobré jedlo, záleží nám na pôvode ingrediencií, podporujeme lokálnych farmárov, nepoužívame dochucovadlá, experimentujeme s bylinkami, nepoužívame rastlinné oleje, myslíme na celiatikov a ľudí alergických na laktózu, klasickej múke sme dali zbohom. Proste radi zdravo a chutne jeme.

Od septembra 2010, kedy sme začali realizovať náš sen o zdravej donáške a bistre, sme sa veľa naučili. Vyskúšali sme veľa stravovacích princípov, otestovali veľa ingrediencií, navarili tisícky litrov polievok, uvarili niekoľko stovák ton ryže, spracovali niekoľko tisíc kusov lososov, spotrebovali niekoľko hekrátov byliniek, vycestovali do rôznych krajín učiť sa nové recepty a postupy,…

Každý deň varíme poctivé plievky, každý týždeň pripravujeme nové racio recepty pre vegetariánov aj mäsožravcov, rybu na sushi dostávame každý deň čerstvú a veľkých hladošov nasýtime poriadnou porciou ázijských rezancov. K tomu vám pribalíme čerstvú ovocnú šťavu alebo smoothie a ponúkneme domáci poctivý, no zdravý, koláč alebo náš jogurt s čerstvým ovocím a medom.

O naše recepty a skúsenosti sa radi delíme, aby sme šírili myšlienku lepšieho stravovania do každej domácnosti. Dobré jelo a jeho príprava je radosť, relax a spája ľudí.

Okrem bistra a donášky pripravujeme, zdravé a kreatívne cateringy, firemné raňajky, brunche a naše sushi sety si môžete kúpiť v reťazcoch Billa, Kaufland, Terno a Moja Samoška. Všetko čerstvé, vlastná výroba a hlavne zaujímavé a chutné.

Prídite nás pozrieť, naša kuchyňa je otvorená a každý zákazník vidí čo a ako pripravujeme. Radi zodpovieme Vaše otázky na mieste alebo nám napíšte na info@moshimoshi.sk.

Žite a jedzte zdravo s MoshiMoshi.

Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Súhlasím