MoshiMoshi.sk

Catering

Už si nemusíte lámať hlavu, čo ponúknuť na porade vo svojej firme alebo na súkromnej oslave.

MoshiMoshi Vám zabežpeči chutný a zdravý catering presne podľa Vašich požiadaviek. Stači poslať e-mail na adresu catering@moshimoshi.sk a na základe Vášho e-mailu si s Vami dohodneme osobné stretnutie.

Na finálnej verzii podstránky sa pracuje, tak zatiaľ ponúkame týchto pár základných informácií:

Office Catering MM
: Pre firmy ponúkame špeciálnu službu ako posunúť catering na mítingoch, rokovaniach, seminároch či konferenciách z obvyklej formy občerstvenia na vyššiu úroveň. Vytvoríme vám zdravé a chutné menu na mieru podľa najnovších trendov, sezóny s rešpektovaním tej najlepšej kvality surovín a spoločenského bontónu v rámci biznis.

Ponúkame: studený a teplý bufet, sushi, dezerty, syry, vlastnú čerstvo praženú kávu, samozrejmosťou sú bezlepkové a bezláktózové jedlá a čokoľvek ďalšie podľa vášho priania zo starostlivo vyberaných surovín od lokálnych dodávateľov s veľkým dôrazom na kvalitu.

Privátny catering MM: 
Pripravíme vám podľa želania súkromný catering u vás doma či už vo forme záhradnej párty alebo oslavy vo vašich privátnych priestoroch. V prípade potreby vieme akciu aj produkčne zastrešiť vrátane prenájmu lokality podla vašich predstáv.

Jedzte, pracujte a žite zdravo s MoshiMoshi :)

Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Súhlasím