Catering MoshiMoshi

6.11.2017
Catering MoshiMoshi

Vylepšite si pracovný deň neobvyklým cateringom na poradách vo vašej firme alebo na vašej súkromnej párty.

Už si nemusíte lámať hlavu, čo ponúknuť na porade vo svojej firme alebo na súkromnej oslave.

MoshiMoshi Vám zabežpeči chutný a zdravý catering presne podľa Vašich požiadaviek. Stači poslať e-mail na adresu catering@moshimoshi.sk a na základe Vášho e-mailu si s Vami dohodneme osobné stretnutie.

Na finálnej verzii podstránky sa pracuje, tak zatiaľ ponúkame týchto pár základných informácií:

Office Catering MM
: Pre firmy ponúkame špeciálnu službu ako posunúť catering na mítingoch, rokovaniach, seminároch či konferenciách z obvyklej formy občerstvenia na vyššiu úroveň. Vytvoríme vám zdravé a chutné menu na mieru podľa najnovších trendov, sezóny s rešpektovaním tej najlepšej kvality surovín a spoločenského bontónu v rámci biznis. Ponúkame: studený a teplý bufet, sushi, dezerty, syry, vlastnú čerstvo praženú kávu, samozrejmosťou sú bezlepkové a bezláktózové jedlá a čokoľvek ďalšie podľa vášho priania zo starostlivo vyberaných surovín od lokálnych dodávateľov s veľkým dôrazom na kvalitu.

Privátny catering MM: 
Pripravíme vám podľa želania súkromný catering u vás doma či už vo forme záhradnej párty alebo oslavy vo vašich privátnych priestoroch. V prípade potreby vieme akciu aj produkčne zastrešiť vrátane prenájmu lokality podla vašich predstáv.

Jedzte, pracujte a žite zdravo s MoshiMoshi :)