Blog s Borisom

6.11.2017
Blog s Borisom

Boris je náš kamarát a dlhoročný zákazník , teraz sa Vam predstaví ako náš bloger .ktorý Vam o novinkách v MOSHI povie všetko čo potrebujete vedieť :))

Zdravím všetkých priaznivcov racio stravy a zdravého životného štýlu. Na začiatok by bolo asi dobré, keby som sa predstavil. Alebo lepšie povedané Nás. Veľa z Vás pozná MOSHI MOSHI áno je to presne tá prevádzka s racio kuchyňou a práve v septembri uplynulo sedem rokov, čo sme sa podujali vniesť do gastronómie viac zdravia a hlavne zeleninovej kreativity a myslím, že sa nám to stále darí. A samozrejme, že v tom budeme aj naďalej pokračovať. Ako prvé sme vynovili naše obe prevádzky, aby sme mohli rozšíriť našu ponuku. A tých noviniek bude samozrejme viac. K trom jedlám, ktoré budú v ponuke počas celého mesiaca, pribudne každý deň vždy jedno nové, takže bude ozaj z čoho vyberať. Zelenina sa dá kombinovať ozaj na všetky možné spôsoby a naše jedlá sa skladajú hlavne zo zeleniny, ale to veľmi dobre viete, tí čo u nás jete.
Mimochodom ja sa volám Boris a budem pre Vás tieto recepty vytvárať. A kedže MOSHI MOSHI je čo sa stravy a životného štýlu týka mne veľmi blízke, nemal som o čom rozmýšľať. Nebudem sa tu teraz o sebe rozpisovať, môj príbeh sa dozviete postupne. To čo je pre mňa dôležité a prečo som sa aj do toho pustil, je dôraz na kvalitu a hlavne suroviny z ktorých sa varí. Ako som nahliadol pod pokrievku v Moshi, zistil som, že si tu ozaj na kvalite dajú záležať Keď máte kvalitné suroviny a pridáte k tomu skvelý tím ľudí ktorých práca baví a dajú do toho aj lásku, výsledný efekt stojí za to.

Určite sa medzi Vami nájdu takí, čo si občas dajú aj niečo z mäsa. Aj keď Moshi je hlavne zamerané na racio zeleninové jedlá, viete u nás nájsť bio kvalitu aj v mäse. Som zástanca toho, že máme jesť to, čo ponúka daná sezóna. Za mojich čias jahody ani paradajky v zime nerástli. Myslím, že príroda to dobre vymyslela a preto aj u nás nájdete jedlá hlavne zo sezónnej zeleniny. Aj tento blog je vlastne novinka a chceme Vám v ňom priblížiť čo Vás čaká, inšpirácie v kuchyni a aj nejaké info vždy o jednom druhu sezónnej zeleniny. No a ešte jedna super vec, každý mesiac Vám predstavíme vo video blogu človeka, odborníka, lebo to sú ľudia s ktorými sme sa pustili do spolupráce, takže jedlá, ktoré už sú v ponuke majú aj odborný či vedecký základ. Určite sledujte naše stránky tento mesiac, bude to totiž jeden super človek a môj veľmi dobrý kamarát fitnes tréner Andrej Seidl. No a ako ste si isto všimli, v letných mesiacoch sa v našich jedlách hojne vyskytovali paradajky. September je posledný mesiac tejto sezónnej zeleniny, ale viete si na nich pochutiť takmer do konca októbra.
Milujem paradajky v akejkoľvek úprave. Majú ozaj veľa benefitov pre naše zdravie, ale vedeli ste, že úplne najviac v tepelnej úprave? Keď niečo pripravujem z paradajok, nezbavujem ich ani šupky, pretože práve v nej je to, čo najviac telu prospieva. Odborných stránok nájdete na nete mraky. Tak ak by niekoho zaujímalo na čo všetko sú paradajky dobré pre naše zdravie klinite TU. http://slovakfitness.sk/…stnosti.html

Takže, určite nás sledujte, bude to parádna jazda. To Vám môžem za celý tím MOSHI MOSHI zaručiť. Prajem Vám super zaciatok mesiaca a sľúbený vlog s Andrejom Seidlom už čoskoro. Boris.